Могилів-подільські медики відстоюють 12-годинні зміни біля дитини з тяжкою формою коронавірусу

Чотири бригади медиків Могилів-Подільської лікарні відстоюють 12-годинні зміни біля дворічної дитини з корнавірусом у тяжкому стані.

“На світлинах чотири бригади могилів-подільських медиків, котрі рятують життя маленького пацієнта з коронавірусом, що з Борівки Чернівецького району. Це вони першими в нашій лікарні вступили в бій з невидимим ворогом. Після лабораторного підтвердження на COVID-19, добровільно пішли разом з дитиною на самоізоляцію. Відстоюють зміни по 12 годин”, – пише у Фейсбук народний депутат Генадій Вацак.

За його словами, стан хлопчика стабільно важкий, проте є позитивні зрушення.

“Гарні новини станом на сьогодні: хлопчик при свідомості, його годують через зонд – це їхня заслуга, тих людей, що бачите на фото! І ще одне чудове повідомлення: медики здорові, що підтвердила Вінницька лабораторія”, – додає депутат.

Він інформує, що дитина забезпечена всім необхідним. Зокрема, ліками вона забезпечується з фонду Могилів-Подільської лікарні.

“Якщо маєте бажання, можна передати памперси на хлопчика віком 2,7 років, пелюшки, засоби для гігієни”, – додає Геннадій Вацак.

Нагадаємо, скільки респіраторів, захисних костюмів і рукавичок потрібно вінницьким лікарям?

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.