Вінницькі магазини та ринки отримали понад 5,6 тис. "карантинних" приписів

Вінницькі магазини та ринки отримали понад 5692 приписів з основними профілактичними та протиепідемічними заходами, що обов’язкові до виконання в період епідеміологічного ускладнення.

“У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області постійно проводять заходи, направлені на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19 та убезпечення від захворювання нею людей”, – інформує головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та станом на 01 квітня 2020 року Головним управлінням проведено 3097 перевірок закладів громадського харчування, ринків, продовольчих магазинів, магазинів з товарами для побуту. В ході моніторингу встановлені випадки недотримання протиепідемічних заходів, відсутні засоби для обробки рук відвідувачів та дезінфікуючі засоби для проведення дезінфекції приміщень, засоби індивідуального захисту наявні не у всіх працюючих.

За результатами проведених обстежень, керівникам таких закладів вручено 5692 приписи з основними профілактичними та протиепідемічними заходами, обов’язковими до виконання в період епідеміологічного ускладнення.

Нагадаємо, що у випадках злісного ухиляння від виконання протиепідемічних заходів, інформуються органи Національної поліції для складання адміністративного протоколу. Сума штрафу для фізичних осіб становить від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних – до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, у Вінниці використали понад мільйон літрів дезрозчину для обробки вулиць.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.