Медичні заклади Вінниці отримали гуманітарну допомогу

11 березня, у Вінницьку міську лікарню №1 прибуло 25 палет благодійної допомоги. Серед вантажу: медичний інструментарій, перев’язувальні матеріали, засоби реабілітації та інші вироби медичного призначення.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Допомога надійшла від американського фонду DTCare у рамках співпраці Вінниці з польським містом-партнером Радом та Союзом польського харцерства (польська національна скаутська організація), який з перших днів війни займається гуманітарною допомогою як в Польщі, так і в Україні, а також допомагає розподіляти гуманітарну допомогу, яку передають організації з різних куточків світу.

Організував збір американський фонд DTCare, який до цього часу відправляв свою допомогу в різні куточки світу, а після 24 лютого активно включився до допомоги Україні. Зокрема це уже не перший гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров’я, який надіслав американський фонд у Вінницю.

Доставлення вантажу до Вінниці організувала благодійна організація «БФ “DTCare UA”».

У департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради зазначають, що в умовах війни отримана допомога є вкрай важливою, а також висловлюють подяку заступнику начальника зав’язків Союзу польського харцерства Бартошу Беднарчику, а також президенту DTCare Марку Груелю.

«Це уже не перший гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров’я Вінниці й ми дуже вдячні нашим закордонним партнерам за ту допомогу, яку вони нам надають», – зазначає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook