Чотири лікарні Вінниччини отримали гуманітарну допомогу

Червоний Хрест України разом з мережею супермаркетів електроніки та побутової техніки Eldorado.uа здійснюють спільний новий масштабний проект для підтримки регіональних опорних лікарень, що забезпечують діагностику і лікування пацієнтів із COVID-19.

Нині гуманітарну допомогу отримали чотири медичні заклади Вінницької області.

“Холодильники,  пральні машини, мікрохвильові печі, чайники та  ноутбуки отримали Вінницька центральна районна лікарня, Козятинська, Тростянецька та Калинівська центральні районні лікарні”, – розповідає голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький.

Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України забезпечує всю логістику проекту та безпосередню доставку техніки  на території області.

У зв’язку з напруженим графіком роботи медичних працівників, кількаденними змінами у опорних лікарнях, заклади охорони здоров’я потребують належних санітарних умов та комфортного побуту для своїх працівників.

Згідно з проектом загалом протягом травня 2020 року 100 регіональних лікарень отримають набори побутової техніки: холодильник, пральну машинку, мікрохвильову піч, чайник, ноутбук тощо. Підтримка надається саме регіональним лікарням, де, на відміну від центральних медичних закладів, побутові умови зазвичай не мають багатьох необхідних речей.

Нагадаємо, у Вінниці станом на ранок 21 травня – 440 хворих на COVID-19, одужало 212 осіб, померли шестеро.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.