Вінничан запрошують на екскурсію "Мистецтво кухні & кухня у мистецтві"

Вінницький обласний краєзнавчий музей 12 січня о 13.00 запрошує усіх бажаючих на лекцію-екскурсію мистецтвознавця Тетяни Журунової, куратора виставкового проекту «У історії на кухні», присвячену мистецькій складовій проекту.

“Від часу свого народження у ХVІІ ст. жанр натюрморту відображав смаки сучасників не тільки щодо мистецтва, але й щодо їжі. Окрім реального зображення твори несли символічний зміст – спробуємо прочитати ці втаємничені послання. Згадаємо великих художників, які були захоплені також і мистецтвом кухні (від Леонардо да Вінчі до Сальвадора Далі). Оглянемо виставку «Смаки натюрморту» творів сучасних вінницьких художників у контексті історії мистецтва”, – інформують організатори.

Вони обіцяють, що на прикладах історичної експозиції відвідувачі змоужть розглянути еволюцію кухні протягом століть.

“Поговоримо про сталі традиції і нові смаки, про мистецтво готувати і подавати страви”, – кажуть музейники.
Реєстрація на екскурсію обов’язкова за телефоном: (068) 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10.00 до 18.00) або за посиланням.

Вхідний квиток: для дітей – 20 грн, студентів – 30 грн, дорослих – 40 грн (з врахуванням екскурсійного обслуговування). У вартість квитка також включено самостійний огляд всієї експозиції музею.

Нагадаємо, у Вінниці триває виставка естампів, присвячена народній міфології.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

460 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.