Вінничан запрошують на чуттєвий вечір у День Матері до планетарію

Щорічно у другу неділю травня Україна відзначає День Матері. З цієї нагоди, 14 травня, о 17:00 Вінницький планетарій запрошує усіх охочих поринути у космічний релакс під акомпанемент чуттєвих мелодій саксофона, виконаних Павлом Бурським.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як повідомили у Планетарії, ця подія буде унікальною можливість почути улюблені мелодії в новому та особливому виконанні, що створить незабутні емоції та досвід для кожного.

“Відкрийте для себе магію космосу та музики в одному місці! Наш Планетарій надає ідеальне середовище для насолоди космічними проєкціями на панорамному екрані, а сполучення звуків саксофона додасть відчуттям глибини й емоцій. Приходьте разом з вашою матусею та проведіть цей особливий день, насолоджуючись магічною атмосферою космосу та мелодій саксофона”, – говорить заступниця директора з фінансово-економічних питань КП ВМР “Дирекція парків та дозвілля територіальної громади” Валентина Тарасова.

Довідка:

Планетарій працює з понеділка – п’ятницю з 10:00 – 18:00.

Субота-неділя 11:00 – 19:00.

Актуальні програми публікуються на сторінці КП «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» у фейсбук https://www.facebook.com/kpvmrpark.

Телефон для довідок: 0674310611

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook