У Вінниці провели вечір творчості

21 березня, у креативному просторі “Артинов” зустрічались понад 40 молодих та творчих учасників, аби в колі однодумців декламувати вірші українських письменників та продемонструвати свої твої творчі здібності. Захід організував відділ молодіжної політики за підтримки ГО “Дівчата” та Вінницької молодіжної ради.

Вечір творчості організували з метою популяризації української мови, культури та талантів вінничан. Це можливість поспілкуватись з ровесниками, знайти нові знайомства, весело провести час та презентувати свою творчість.

У літературному вечорі взяли участь представники Вінницької молодіжної ради та студенти різних навчальних закладів міста. На всіх учасників чекала приємна дружня атмосфера.

«Протягом двох годин молодь міста слухала патріотичні пісні, читала поезію та прозу, яка неабияк актуальна навіть через роки. Інтимна лірика, людські відносини, жорстокі дії агресора – це теми, якими були наповнені виступи учасників», – розповіла начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Також вона додала, що такі заходи планується зробити регулярними.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook