Вінницькі поліцейські перевіряють умови проживання дітей з проблемних сімей

Працівники відділу ювенальної превенції обласного главку поліції  перевірили сім’ї, у яких неповнолітні діти на період карантину повернулися зі спеціалізованих виховних закладів. У Липовецькому та Іллінецькому районах працівники поліції перевіри сім сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, головна мета таких заходів – профілактика вчинення злочинів відносно дітей та перевірка умов їх проживання. Аби отримати об’єктивну інформацію відносно родин, які опинились у складних життєвих обставинах, поліцейські поспілкувалися з їх сусідами та  сільськими головами.

“За результатами перевірки у більшості випадків працівники поліції виявили, що діти проживають в неналежних умовах, та вони не забезпечені належним доглядом з боку батьків. У деяких родинах батьки зловживають алкоголем. Уся зібрана інформація буде передана в соціальні служби для відповідного реагування”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Під час заходу ювенальні поліцейські провели з батьками профілактичні бесіди та акцентували увагу на належному виконанні ними батьківських обов’язків.

На  Вінниччині  на обліках у службі у справах дітей  перебуває 778  дітей з родин, які опинились у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, прокуратура наклала арешт на приміщення ладижинського дитсадка.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

890 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.