Рішенням вінницького суду учасника АТО не братимуть під домашній арешт

За принципової позиції прокуратури накладено арешт на приміщення дошкільного навчального закладу «Барвінок» та земельну ділянку, на якій він розташований.

“Бершадська місцева прокуратура Вінницької області  здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб Ладижинської міськради, які, у порушення вимог чинного законодавства, припинили діяльність дошкільного навчального закладу в Ладижині шляхом штучного створення умов для його закриття, визнання приміщень аварійними та включення приміщень закладу до списку комунального майна, яке підлягає приватизації, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України”, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області..

За послідовної та принципової позиції прокурорів ухвалою Вінницького апеляційного суду задоволено апеляційну скаргу прокурора та накладено арешт на приміщення дошкільного навчального закладу «Барвінок» та земельну ділянку, на якій він розташований.

В рамках досудового розслідування вказаного кримінального провадження прокуратурою вивчаються підстави для вжиття заходів з метою повернення освітнього закладу.

Нагадаємо, прокуратура готова довести, що у Ладижині влада не мала права закрити дитсадок.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

760 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.