У Ладижині можливо незаконо закрили дошкільного навчального закладу

Бершадська місцева прокуратура Вінницької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб Ладижинської міськради, які, у порушення вимог чинного законодавства, припинили діяльність дошкільного навчального закладу в Ладижині.

Зробили це шляхом штучного створення умов для його закриття, визнання приміщень аварійними та включення приміщень закладу до списку комунального майна, яке підлягає приватизації, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України.

“У ході досудового розслідування, у зв’язку з відмовою міської ради у наданні слідчому необхідних документів, до суду подано клопотання про тимчасовий доступ, яке, 06.05.2020, судом задоволено та зобов’язано міську раду надати документи, що стосуються приміщення закладу освіти”, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Крім того, з метою забезпечення цілісності майна та унеможливлення його продажу, до суду подано клопотання про арешт колишнього приміщення дошкільного навчального закладу «Барвінок» та земельної ділянки, на якій він розташований. Ухвалою суду, від 06.05.2020, в задоволенні клопотання відмовлено. Рішення оскаржується в апеляційному порядку.

В рамках досудового розслідування вказаного кримінального провадження прокуратурою вивчаються підстави для вжиття заходів з метою повернення освітнього закладу.

Нагадаємо, вінницького правоохоронця підозрюють у розбійному нападі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.