Чиновника, який сприяв розкраданню вінницьких лісів, засудили на п'ять років

Вінницький міський суд Вінницької області 27 січня провів підготовче судове засідання в кримінальному провадженні за обвинуваченням 28-річного вінничанина у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.299 Кримінального кодексу України (жорстке поводження з тваринами).

“Під час підготовчого судового засідання прокурор просила суд призначити справу до судового розгляду та клопотала про обрання запобіжного заходу обвинуваченому у виді домашнього арешту у нічний час”, – інформує прес-служба Вінницького міського суду Вінницької області.

Обвинувачений та його захисник не заперечували щодо призначення справи до судового розгляду та застосування запобіжного заходу.

“В свою чергу потерпілий, наполягав на тому, щоб 28-річного вінничанина упродовж судового розгляду тримали під вартою”, – додають у прес-службі.

Вислухавши думку учасників судового провадження, дослідивши обвинувальний акт, суд призначив дане кримінальне провадження до судового розгляду у відкритому судовому засіданні. Також, суд обрав 28-річному вінничанину запобіжний захід у виді домашнього арешту у нічний час доби, з 22.00 до 06.00, терміном на два місяці та поклав на нього відповідні процесуальні обов’язки (п.п. 1,2,3,4 ч.5 ст.194 КПК України).

Нагадаємо, під конвоєм у суд, якщо жорстоко поводишся з тваринами.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook