Обшуки СБУ у Вінниці: у Центрі муніципальних систем управління обіцяють подати на «нянь в погонах» до суду

Обшуки розпочалися зранку 5 серпня у Вінниці у Центрі муніципальних систем управління.

Відомо, що слідчі дії проводить Управління СБУ у Вінницькій області. Утім з повідомлення самого УСБУ, яке було розміщено не на офіційному сайті спецслужби, а на сторінці управління у Фейсбук, відомо хіба що те, що обшуки проводилися у рамках розпочатого кримінального провадження. Жодних уточнень у спецслужбі поки не дають.

«Співробітники УСБУ у Вінницькій області в межах відповідного кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, 5 серпня п.р. проводять санкціоновані слідчі дії (обшуки) за адресами місцезнаходження низки суб’єктів господарювання Вінницького регіону та житловими приміщеннями фігурантів кримінального провадження», – йдеться у повідомленні.

У Центрі муніципальних систем цей візит силовиків називаються порушенням закону під виглядом проведення обшуку. Ось як коментує події юристка ТОВ «ЦМСУ» Олена Шур.

– Там відбувається порушення закону під виглядом проведення обшуку, санкціонованого судом.

– Які підстави?

– Всі дії здійснює СБУ у Вінницькій області. Хоча справа не підслідна СБУ. Але, на жаль, зараз СБУ по всій Україні є «дубинкою», яку використовують в політичних цілях.

– Яка мета, що там шукають?

– Ми не можемо цього зрозуміти, і вони самі не знають, що шукають. Наше підприємство багато років надає якісні послуги вінничанам через зручні сервіси «Єдиний рахунок» і оплата комунальних платежів онлайн.

– Юристи, люди і адвокати заблоковані у самому приміщенні?

– Відбувається виїмка документів, погроза вилучення серверів, погроза, що місто залишиться без платіжок. Зараз якраз ідуть підрахунки, початок місяця, тобто робиться все спеціально, щоб заблокувати роботу підприємства, створити кризу неплатежів та збурити громадськість.

Колектив ЦМСУ оприлюднив заяву, у якій сьогоднішній візит силовиків називає поверненням до старих методів використання силових органів у тиску на успішний бізнес і обіцяє доводити свою правоту у суді.

ЗАЯВА КОЛЕКТИВУ ЦМСУ.❗️Від самого ранку 5 серпня в нашому офісі СБУ проводить обшуки – заблокували доступ відвідувачів…

Опубліковано Центр муніципальних систем управління Середа, 5 серпня 2020 р.

«Від самого ранку 5 серпня в нашому офісі СБУ проводить обшуки – заблокували доступ відвідувачів до приміщень, не впускають і не випускають працівників. Вилучається документація та техніка. Ми вважаємо, що такі дії силовиків є абсолютно незаконними та безпідставними і розцінюємо це як тиск на компанію з невідомою нам метою. Вінничани добре знають нашу компанію, бо багато років користуються зручним сервісом «Єдиниий рахунок» (єдина платіжка за всі комунальні послуги), – йдеться у заяві колективу ЦМСУ. – Також не меншою популярністю у мешканців користується наша послуга онлайн-оплати за комунальні платежі. Наше підприємство працює максимально прозоро та відкрито. Ми надаємо якісні послуги, і для нас дуже важлива довіра вінничан. Вважаємо, що сьогоднішній візит силовиків до нашої компанії – це повернення до старих методів використання силових органів у тиску на успішний бізнес. Останнім часом в Україні все частіше ми чуємо і бачимо випадки тиску правоохоронців на бізнес: виламування дверей, незаконне вилучення техніки і навіть особистих речей працівників, блокування роботи успішних підприємств. Нам дуже прикро, що обіцяні для бізнесу «інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах». Ми абсолютно переконані, що всі звинувачення на нашу адресу безпідставні та юридично безперспективні і свою правоту ми доведемо у суді».

Станом на 17.00 обшуки на підприємстві ще тривали.

Нагадаємо, обшуки у Тростянецькій ОТГ: підозру поки нікому не оголошували

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

6460 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.