Змінилися умови отримання послуги «муніципальна няня»

Уряд затвердив зміни до порядку компенсації вартості послуги «муніципальна няня» – було внесено зміни до Постанови КМУ №68 «Деякі питання надання послуги за дитиною до трьох років «муніципальна няня», якою передбачено відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Тепер компенсацію зможуть отримати ті батьки та опікуни дитини, які працюють.

У департаменті соціальної політики Вінницької міської ради розповіли про внесені зміни та нагадали, як можна оформити компенсацію за послугу «муніципальна няня».

«Обов’язково має бути укладений договір у письмовій формі між отримувачем послуги «муніципальна няня» та самою нянею. Також потрібно подати певний перелік документів. З ним можна ознайомитися за посиланням. Хочу зазначити, що наразі цією послугою користуються 382 вінничанина», – розповіла перша заступниця директора департаменту соціальної політики міськради Наталія Паламарчук.

Внесеними змінами, зокрема, визначається, що:

  • компенсація послуги «муніципальна няня» надається отримувачам за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини, за винятком отримувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, дитиною, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність, а також отримувачів, у яких одночасно народилось троє і більше дітей;
  • компенсація послуги «муніципальна няня» надається, якщо один або обоє із батьків, опікунів не зайняті та є особами з інвалідністю І або ІІ групи;
  • компенсація не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартість послуги з догляду;
  • розмір компенсації за догляд за дитиною з інвалідністю становить два прожиткові мінімуми на дітей віком до шести років (набирає чинності з 01.01.2021р);

Щоб отримати послугу «муніципальна няня» потрібно звернутися до управління соціального захисту за місцем проживання . Варто відзначити, що в період продовження карантинних заходів прийом документів здійснюється тільки на умовах попереднього запису.

Для отримання талону попереднього запису необхідно звернутися в Прозорі офіси: до управління соціального захисту населення (Правобережне) пр. Космонавтів, буд.30 (2 поверх), телефон для довідок 50-83-95, 50-83-92; управління соціального захисту населення (Лівобережне) вул. Замостянська, буд.7 (2 поверх), телефон для довідок 50-86-72,50-86-77.

Нагадаємо, 105 сімей скористалися послугою «Муніципальна няня»

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3650 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.