105 сімей скористалися послугою «Муніципальна няня»

Минулого року послугою «Муніципальна няня» скористалися 105 вінничан. Саме в 2019-му в Україні запрацював проєкт, в рамках якого батькам відшкодовують витрати на послугу по догляду за дитиною до трьох років.
Щоб отримати грошову компенсацію, необхідно укласти договір з особою, яка доглядатиме за дитиною.

  • Вона може бути оформлена як приватний підприємець або юридична особа – фірма, яка займається підбором персоналу. Головне, щоб був дозвіл на право надання послуг няні або ведення домашнього господарства, – пояснює перша заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталя Паламарчук.
  • Торік щомісячна виплата на послуги няні складала 1626 грн. Цього року, відповідно до збільшення прожиткового мінімуму, суму підняли до 1779 грн. Компенсація відбувається у межах цієї суми, навіть якщо у договорі з нянею вказана більша вартість її послуг.
  • Щоб отримувати ці кошти, мамі не обов’язково виходити на роботу. Їх просто додадуть до інших виплат, які отримує жінка на дитину протягом трьох років, – зазначає Наталя Паламарчук.
  • Бажаючим скористатися послугою «Муніципальна няня» варто звернутися до «Прозорих офісів» міста (пр.Космонавтів,30 та вул.Брацлавська,85). 
  • Із початку 2020-го року департамент соцполітики уже отримав п’ять нових заявок на послугу «муніципальна няня».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.