Вінницька вулиця приємно вразила київського міністра

Одним із об’єктом Вінниці, який 5 травня міський голова Сергій Моргунов показав Міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову, – стала вулиця Замостянська. Комплексну реконструкцію якої було проведено у 2018-2019 роках.

Загальна площа реконструкції – 54 тис. м.кв. Роботи проводились комплексно. Трамвайні колії облаштували за технологією «оксамитового шляху», провели заміну усіх підземних комунікацій, оновили тротуари та проїжджу частину, встановили нові павільйони на зупинках громадського транспорту, а самі зупинки виконані у вигляді підвищеної платформи на трамвайних зупинках. Тут також влаштували велодоріжки, оновили пішохідну зону, обладнали її новим освітленням та сучасною підсвіткою. Вздовж неї висадили понад 450 молодих дерев – удвічі більше, ніж росло тут до реконструкції вулиці.

Реалізація проєкту відбувалась за кошти міського бюджету у співфінансуванні з державним бюджетом – з бюджету громади було профінансовано 105,65 млн грн, з держбюджету – 50,65 млн грн.

Після побаченого представник Уряду відзначив, що цей проєкт є гарним прикладом ефективної співпраці місцевої влади Вінниці із Державним фондом регіонального розвитку.

«Я взагалі вражений тим, що було зроблено у місті. Це дуже гарний приклад співпраці Державного фонду регіонального розвитку та місцевої влади. Я впевнений, що такий проєкт має бути прикладом для інших, – сказав Олексій Чернишов. – Я поїду з чітким розумінням того, що на наступний рік ми повинні передбачити більше грошей на ремонт та будівництво доріг Вінницької області».

Він також зауважив, що допомога державного бюджету в розвитку місцевих та обласних об’єків залежить в першу чергу від якості проектів з боку місцевої влади. «На Вінниччині я побачив, що є підготовлені проекти, в котрі фонд регіонального розвитку може вступати як учасник. Це мене дуже задовольняє», – сказав Міністр розвитку громад та територій України.

У 2016-2019 роках у співфінансуванні з Державним фондом регіонального розвитку у Вінниці було реконструйовано Київський міст, транспортну розв’язку на площі Гагаріна, вул.Замостянську, просп.Космонавтів тощо.

Нагадаємо, школа на “Поділлі” відкриється у вересні – обіцяє мер Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2130 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.