«Вінничани важливі»: перші 15 підприємців вже отримали муніципальні пільги

Вінницькі підприємці вже почали подавати документи для отримання двомісячних пільг, що передбачені в антикризовій програмі Сергія Моргунова «Вінничани важливі», – звільнення від плати за оренду комунального майна територіальної громади та сервітутне користування земельними ділянками. 

Наразі відповідні документи подали 15 суб’єктів господарювання. Їх вже опрацювали спеціальні комісії, і 11 червня виконком міської ради ухвалив рішення про надання пільг на загальну суму понад пів мільйона гривень. Оформлення документів триває від інших підприємств, установ та організацій. 

Антикризова програма «Вінничани важливі» містить три блоки: соціальна підтримка мало захищених верств населення, формування тримісячного ресурсу для боротьби з ймовірною другою хвилею коронавірус та підтримка вінницького бізнесу. 

Економічний блок програми складається з кількох напрямків. Два із них – це звільнення від виконання зобов’язання щодо нарахування та сплати за договорами про встановлення земельного сервітуту та звільнення від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за користування нерухомим майном комунальної власності (відмінних від земельних ділянок) на період карантинних заходів.

Сьогодні, 11 травня, виконком міської ради схвалив рішення про надання пільги по орендній платі за нерухоме майно комунальної власності 10 підприємцям та юридичним особам. 

«Для підприємців у період, коли вони не працювали і не отримували прибутки, важко сплачувати орендну плату за приміщення. Тому, щоб їх підтримати, було прийнято рішення дати цим людям можливість оформити муніципальні пільги. На даний момент вже десять підприємців а також окремих установ та організацій звільнені від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності за квітень-травень. Документи від інших продовжують до нас надходити», – розповів директор департаменту комунального майна Ігор Шутак.

Також виконком міської ради звільнив п’ять підприємців від сплати за сервітутне користування земельними ділянками за березень і квітень.

«На даний момент до нас звернулося п’ять підприємців щодо отримання такої пільги. Всі ці заяви спочатку розглядала відповідна комісія. Сьогодні питання схвалено виконкомом. Враховуючи те, що мова йде про розпорядження земельними ресурсами питання буде винесено ще і на розгляд чергової сесії міської ради. Рішення сесії та укладання відповідної угоди з підприємцем – це кінцевий етап оформлення пільги. Але процес прийому документів не закінчується. Ми продовжуємо отримувати заяви від інших підприємців про надання пільги і розглядаємо їх по мірі надходження. Потім будемо формувати відповідні проекти рішень для розгляду виконавчим комітетом та міською радою», – зазначив директор департаменту земельних ресурсів Сергій Кушнірчук. 

Отримати ці пільги зможуть ті підприємці, яким було заборонено працювати на період карантину відповідно до п.п.8 п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 (із змінами).

Для подачі документів можна обрати зручний для себе спосіб:

  • звернутися до Прозорого офісу,
  • надіслати документи поштою на адресу: Вінниця, вул.Соборна, 59.
  • онлайн через «Персональний кабінет» на сайті Вінницької міської ради.

Перелік документів для оформлення пільг за посиланням.

Нагадаємо, 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook