Вінничани просять врегулювати рух у Вінниці на перехресті вул.Шептицького та Сабарівського шосе

В Єдиній системі місцевих петицій 9 червня зареєстроване нове звернення. Вінничанин Павло Чайковський просить  врегулювати рух на перехресті вул.Шептицького та Сабарівського шосе.

“Прошу розглянути ситуацію, що склалася при виїзді з мікрорайону «Академічний» та с. Шкуринці по вул.Шептицького в бік Сабарівського шоссе. Мікрорайон розвивається швидкими темпами, збільшується потік транспорту і рух по вул.Шептицького в бік Сабарівського шоссе постійно ускладнено. Утворюються постійні затори”, – пише автор петиції.

На його думку, є декілька варіантів вирішення проблеми.

Наприклад, розширення проїзної частини вулиці Шептицького, транспортне сполучення вул.Шептицького з Гніванським шосе, ці проєкти передбачають значну витратну частину та термін реалізації.

“Гарною альтернативою на сьогоднішній день може стати зміна пріоритетності руху на перехресті вул.Шептицького та Сабарівського шоссе, а саме головною дорогою зробити вул.Шептицького. Також можливе встановлення світлофору на цьому перехресті та в тестовому режимі відкоригувати потоки транспорту відповідно до кожного напрямку”, – додає вінничанин.

Нагадаємо, вінничанин збирає голоси під петицією за асфальтування вул.Кутузова.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook