Вінничан запрошують на віртуальну платформу емоційної підтримки

В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19. Всесвітня організація охорони здоров’я публічно попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я людей на всій планеті. 

“Свіжі результати соціологічного дослідження проведеного групою “Рейтинг” свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності. Зважаючи на це, з метою дії на упередження, дана платформа надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині “в чотирьох стінах”, – інформує Вінницька міськрада.

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом усього часу дії карантину; а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Отримання безкоштовної емоційної підтримки, психологічної допомоги та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу  можливо за посиланням.

Нагадаємо, чотири лікарні Вінниччини отримали гуманітарну допомогу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

370 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.