Вінницькі сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, отримають допомогу

Служба у справах дітей Вінницької міської ради щороку проводить ряд заходів до Міжнародного Дня захисту дітей. Цього разу розважальні події відбудуться онлайн. 

Для хлопчиків та дівчаток, які опинилися у складних життєвих обставинах 28 травня організували онлайн перегляд вистав Вінницького академічного обласного лялькового театру «Рибалчина русалонька» та «Кіт у чоботях». А першого червня діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримають грошову допомогу.

У цьому році до Міжнародного Дня захисту дітей служба у справах дітей Вінницької міської ради проводяться віртуальні інтерактивні заходи у зв’язку з карантинними обмеженнями. Ці заходи організовані для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перебувають на відповідному та проживають на території Вінницької міської ОТГ.

Нещодавно закінчився міський творчий конкурс «Я – найкрутіший». Вчора пройшов майстер-клас «Квіткова фантазія». Ще триває челендж «Я маю право».

Першого червня 195 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (з них 31 дитина закінчує 9, 11 класи), отримають матеріальну грошову допомогу та солодощі. Кошти та цукерки працівники служби у справах дітей вручать дітям особисто дітям за місцем проживання.

Також 90 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримають подарунки (іграшки та спортивний інвентар).

Нагадаємо, спецфонд “СтопВірус” передав нову партію допомоги Вінницькій лікарні №1.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

750 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.