Вінничан запрошують долучитись до проєкту «Алея 12,7»

Наступного тижня, 26, 27 та 28 червня, у Вінниці відбудеться прогулянка вздовж берега річки Південний Буг. Громадська організація «urban curators» разом з Агенцією просторового розвитку проведуть прогулянки-інтерв’ю з мешканцями в рамках розробки Концепції розвитку прибережних територій «Алея 12,7 км».

Головна мета — зрозуміти особливості різних частин вздовж берега річки та визначити місця для пілотних проектів.

До прогулянки можуть долучитися усі бажаючі. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням. Ви зможете показати свої улюблені стежки та галявини, поділитися своїми спогадами. А також станете безпосередніми учасниками розробки Концепції̈ розвитку прибережних територій̆ «Алея 12,7 км».

Річка Південний Буг є невід’ємною частиною ландшафтного простору Вінниці. Приблизна довжина берегової зони Південного Бугу по лівому берегу близько 12,7 км – від Меморіалу визволення (що на вул. Київській) до Сабарівської ГЕС. 

Щоб зрозуміти, у якому напрямку розвивати ці рекреаційні ділянки, КП «Агенція просторового розвитку» та  «urban curators (Київ) розпочинають проведення передпроектних досліджень, які дозволять вивчити існуючі зв’язки та активності, виявити ініціативи і та розпочаті просторові проекти.

Також будуть досліджуватись сценарії та режими використання прибережної території існуючими і потенційними учасниками. За результатами дослідження будуть напрацьовані сценарії розвитку території та підсилення її зв’язків з містом.

Дослідження будуть проводитись у червні – липні 2020 року.

Нагадаємо, у Вінниці до 1 жовтня завершать будівництво нового корпусу лікарні швидкої медичної допомоги.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook