В Писарівці та Щітках розпочала роботу рада підприємців

При старості Вінницько-Хутірського округу, в населених пунктах Писарівка та Щітки, розпочала діяти рада підприємців. До участі першого засідання ради долучилось 28 підприємців.

Як зазначає староста округу Владислав Кривешко, рада створювалась з метою налагодження співпраці між бізнесом та владою, наслідком чого має стати його розвиток та поява нових підприємств.

Про це Місто дізналось з сайту Вінницької міської ради.

“Зі свого боку, ми, як орган місцевого самоврядування, можемо, наприклад, допомогти в організації комунікацій місцевого бізнесу з інвесторами, які заходять в округ, з інших регіонів та навіть з-за її меж, – розповідає Владислав Кривешко. – Після приєднання до Вінницької міської територіальної громади, ми бачимо, як округ, а особливо, його окремі території, стали “магнітом” для інвесторів. Зокрема, ми бачимо велику зацікавленість територією навколо Немирівського шосе. Тобто, з одного боку нам потрібно бути свого роду “бізнес-нянями” для нового капіталу, а з іншого – підтримувати місцевих підприємців та, за необхідності, направити їх у вірному напрямку”.

Крім того, за словами старости, існування цієї ради матиме практичну користь і для органів влади.

“Наприклад, якщо говорити про сільськогосподарське виробництво, то ми зможемо мати розуміння, чи забезпечена територіальна громада своїм внутрішнім тим чи іншим внутрішнім продуктом, а яку продовольчу групу потрібно буде “імпортувати”, – каже очільник округу. – Завдяки створенню ради, ми певною мірою закладаємо підвалини в розробці бренду “Вінницький фермер” та інші кроки в напрямку реалізації Програми розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки, розрахованої на 2023-2025 роки”.

На сьогодні підприємців, які стали учасниками ради, поділено за різними платформами, відповідно до напрямків та сфери діяльності: торгівля, аграрний сектор, продуктове забезпечення, сфера послуг.

“Це свого роду “клуби за інтересами”, де люди, які працюють в одній сфері ділитимуться досвідом та шукатимуть шляхи підвищення ефективності своєї роботи, – каже Владислав Кривешко. – На наступних зустрічах, які будуть проходити у форматі «платформ», будуть запрошені основні стейкхолдери, працівники міської ради, спікери та експерти відповідних галузей бізнесу”.

Створення Ради підприємців при старості планують і на території Вінницьких Хуторів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook