У Вінниці відремонтували інженерні мережі у 23 багатоповерхівках

У Вінниці триває ремонт інженерних мереж у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування з мешканцями. З початку року вдалося провести такі роботи у 23 багатоквартирних будинках. 

Цього року епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани по капітальному ремонту та реконструкції на 2020 рік. Зокрема, це вплинуло і на обсяги робіт по благоустрою прибудинкових територій та заміні інженерних мереж. Видатки на ці напрямки скорочено на 30%. Однак  ремонтні роботи на низці об’єктів тривають.

Нещодавно капітальний ремонт інженерних комунікацій завершили у житлових будинках за адресами: вул.Пікуса, 1 та вул.Москаленка, 67. 

«Незважаючи на усі виклики, які ми маємо у зв’язку із скорочення фінансування, ми продовжуємо проводити ремонтні роботи. Наразі ремонт інженерних мереж триває у будинках по вул.Пирогова, 63, вул.Скалецького, 35/194, вул.Янгеля, 24, вул.Брацлавська, 62, вул.Князів Коріатовичів, 172, вул.Київська, 52, вул.Талаліхіна, 3», – зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. 

Щороку учасниками муніципальної програми співфінансування стає все більше вінничан, які прагнуть покращити стан своїх будинків. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. У багатоквартирних будинках замінюють інженерні мережі, освітлення, щитові. Також ремонтують дахи, замінюють вікна на енергоефективні, проводять капітальний ремонт ліфтів, роблять міжпанельні стики.

Нагадаємо,  проєкт «Алея» 12.7: У Вінниці реконструюють набережну, але збережуть спогади.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

460 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.