У Вінниці триває стерилізація тварин-безхатченків

У Вінниці, з 11-го жовтня по 11-те листопада, команда ТОВ «Чотири Лапи Україна» планує стерилізувати 250 безпритульних собак на базі муніципального притулку для тварин.

 Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Уже 70 собак стерилізували. Також, окрім операції тварини отримують вакцину від сказу, їм вішають спеціальні кліпси на вухо та відпускають на місце відлову.

«Угодою передбачається проведення безкоштовної стерилізації, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин на території Вінницької міської територіальної громади. Вже прооперували 70 собак, а заплановано стерилізувати 250»

– каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

 Довідка:

У Вінниці за останні п’ять років кількість безпритульних тварин суттєво зменшилась. Таких результатів вдалось досягти дієвим та гуманним способом, а саме – завдяки стерилізації вуличних котів та собак. Такі операції проводять у муніципальному притулку для тварин з кінця 2018 року. За цей час кількість стерилізованих тварин у місті зросла наполовину. Крім того, у Вінниці проводять роботу з влаштування собак та котів у домівки вінничан, але питання безпритульних тварин залишається актуальним.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

250 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.