У Вінниці проведуть фінансовий аудит за міжнародними стандартами

У Вінницькій міській раді повідомили, що наше місто одне з чотирьох, яке долучиться до європейського фінансовго аудиту.

Після перевірки Вінниця отримає експертний висновок з управління фінансами та долучиться до роекту ElocFin, який впроваджуватиме Швейцарія.

Проект перевірки підтримують SECO, Світовий банк, Представництво ЄС в Україні. Загальний бюджет цієї програми – 270 тис. шв. франків.  

Команда експертів розпочне свою роботу у Вінниці у вересні. Аудит охопить період у три з половиною роки – з 2018-го по червень 2021-го. Виконає його експертна компанія LINPICO, яка спеціалізується у сфері міжнародного розвитку. Головний офіс агентства розташований у Франції, а його клієнти – організації у понад 80 країнах, в тому числі національні уряди, міжнародні кредитно-фінансові установи.  

За результатами оцінювання PEFA, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SEСO) буде розглядати питання продовження співробітництва з нашим містом. Зможемо розраховувати на технічну допомогу, залучення нового досвіду та підтримку міжнародних консультантів. Це відповідає пріоритетам Стратегії 3.0, де Вінниця є громадою-лідером, відкритою для співпраці. Реформа децентралізації, яку започаткував ще Володимир Гройсман, дала громадам нові фінансові можливості. Важливо розумно використовувати ці ресурси. Прозорість та відкритість Вінниці не раз підтверджена міжнародними рейтингами. І нам важливо відповідати світовим стандартам ефективного врядування. Це вагомий сигнал для потенційних партнерів працювати з Вінницею,

– розповів мер Вінниці Сергій Моргунов.

Остаточний звіт буде опубліковано на початку 2022 року.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook