У Вінниці на території школи №2 завершується будівництво спортмайданчика

Новий спортивний майданчик для ігрових видів спорту завершують будувати  на території школи №2, що по вулиці Соборній,94. Тут діти зможуть грати у мініфутбол, баскетбол, волейбол та теніс. Також – займатись на тренажерах. Передбачене спортобладнання  й для дітей з інвалідністю.

У Вінниці з кожним роком збільшується кількість  майданчиків та мультикомплексів, де можуть відпочивати та займатися фізкультурою як маленькі вінничани, так і їхні батьки. Також на території шкіл облаштовують майданчики для занять спортом та різними видами ігор.

Учні школи №2 вже з початку навчального року зможуть займатись на новому спортмайданчику. Тут є ворота для мініфутболу з сіткою, волейбольно-тенісні стійки та сітка, обладнане поле для гри у баскетбол, є вуличні тренажери.

На новому спортивному майданчику постелене поліуретанове покриття та нанесено розмітку, влаштовано доріжки з плитки ФЕМ та заасфальтовано прилеглу до майданчика територію. Також встановлено огородження, зовнішнє освітлення, систему відеоспостереження, лави, урну, інформаційний стенд для дітей з вадами слуху.

Нагадаємо, у Тростянецькому районі збудували мультифункціональний майданчик.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

430 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.