У Вінниці біля озера встановлять сцену з амфітеатром

Одним з переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» став проєкт по облаштуванню сцени з амфітеатром біля озера на вулиці Волошковій. Днями у Вінниці розпочались роботи по його реалізації. 

Останніми роками територія біля озера по вулиці Волошковій активно змінюється і стає комфортним місцем для відпочинку все більшої кількості вінничан. Минулого року тут облаштували дитячий майданчик з гірками. Тепер це місце стало улюбленим для місцевої малечі.  Також тут укріпили схил та покрили його штучною травою, поставили лавочки.

Під час конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» вінничани проголосували за те, щоб біля озера облаштувати сцену та глядацьку зону – амфітеатр. Тут можна буде організовувати концерти, проводити свята, цікаве дозвілля для людей різного віку тощо. 

«Зараз робітники монтують закладні під сцену. Після цього будуть встановлювати виготовлені попередньо конструкції. Навпроти сцени, яку підсвітять прожекторами, буде глядацька зона. Вздовж трибун буде доріжка, вимощена тротуарною плиткою», – розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк. 

Нагадаємо, як у Вінниці мають працювати кафе, ресторани в умовах адаптивного карантину і «жовтої зони».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1140 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.