Сергій Моргунов подякував за підтримку та допомогу польському місту-побратиму Кельце

Польське місто-побратим Вінниці Кельце організувало збір гуманітарної допомоги та грошей для України. Крім того, місто приймає у себе переселенців. Президент Кельце Богдан Вента записав відеозвернення до вінничан на знак солідарності з українським народом. Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбуці подякував партнерам за допомогу та підтримку.

Мешканці польського міста Кельце долучилися до збору допомоги громадянам України. Люди почали збирати одяг, продукти, ліки, гроші та інші необхідні речі. Пункти збору допомоги розмістили у штаб-квартирах асоціацій, муніципальних установах, лікарнях, університетах, а також – у школах та садочках міста Кельце. Крім того, поляки підготували місця для прийому біженців з України.

«Ваша мужність у боротьбі за свободу заслуговує на величезну повагу всієї європейської спільноти! Ми пишаємося, коли бачимо, як Україна вміє протистояти злу і з великою гордістю бореться із загарбниками. Ви герої, і ваш героїзм назавжди увійде в історію світу. Наші міста – Вінницю та Кельце – пов’язують десятки років партнерства. І ми не могли не підтримати Вінницю у такий важкий час. Ви не одні!», – сказав у своєму відеозверненні Президент Кельце Богдан Вента.

Мешканці міста Кельце активно долучаються до збору гуманітарного вантажу для України. Це говорить про справжню підтримку польських друзів.

«Склалась така ситуація, в якій ми повинні допомогти українцям. Ми присвячуємо свій час цьому, бо люди – то найважливіше. Збираємо речі, продукти, гроші. Ми сподіваємося, що дуже швидко війна закінчиться і в Україні буде мир», – зазначає волонтерка Магдалена Гжегорчик.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував місту-побратиму за підтримку Вінниці та України у складний час.

«Неймовірна підтримка від Польщі. Дякую, Кельце! Наші міста мають понад 60 років побратимства. Справжні друзі, дійсно, пізнаються в біді. Цінуємо вашу допомогу! Слава Україні!» – сказав Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook