Рада ухвалила закон “Про загальну мобілізацію” і ще низку документів

Верховна рада у четвер, 3 березня, під час пленарного засідання ухвалила закон “Про затвердження указу президента “Про загальну мобілізацію”. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного. Документ набере чинності з дня його опублікування.

Згідно з законом, мобілізацію проведуть на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.

Мобілізація буде проведена протягом 90 діб в обсягах, визначених мобілізаційними планами. Черговість та обсяги призову військовозобов’язаних, резервістів та транспортних засобів визначатиме Генштаб ЗСУ.

Як повідомив Суспільному представник президента в Конституційному суді, народний депутат Федір Веніславський зі “Слуги Народу”, 3 березня Рада оперативно зібралася і ухвалила низку важливих законів.

“Три години назад розійшлися усі народні депутати, але проголосували і затвердили ті закони, які ініційовані президентом з приводу мобілізації. З приводу колабораціоністів. Проголосували закон про націоналізацію майна російських резидентів на території України”, — розповів Веніславський.

Також нардепи проголосували за посилення кримінальної відповідальності за мародерство, заборону поширення інформації, яка прославляє країну агресора.

“Прийняли ті закони, які сьогодні є точно необхідними для того, щоб ми на всіх фронтах продовжували бити ворога з усіх можливих видів зброї й всіма можливими способами”, — наголосив Веніславський.

3 березня 2022 року у Верховній раді відбулося пленарне засідання, під час якого прийнято 14 законів та одну постанову.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook