Сергій Моргунов нагородив вінничан за порятунок потерпілого на воді

16 березня, під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради очільник громади Сергій Моргунов разом з секретарем міської ради Павлом Яблонським вручили Подяки від міської ради та її виконавчого комітету фахівцям комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа імені Юлії Рябчинської» за проявлену мужність під час порятунку потерпілого на воді.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов від імені громади подякував директору спортивного закладу Роману Копистинському та тренеру-викладачу Артуру Павловському за те, що вони виявили справжню громадянську свідомість, високі людські якості та небайдужість до життя іншої людини.

«Одне діло мати спортивні навички, проте зовсім інше кинутись на порятунок людини у крижану воду. Цим вчинком ви проявили справжню сміливість та мужність. Впевнений, що це – ваш принцип життя. Дякую вам за ваш героїзм», – каже очільник громади Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що надзвичайна подія трапилась у Вінниці 8 лютого, на річці Південний Буг, поблизу КЗ «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа імені Юлії Рябчинської».

У порятунку літнього вінничанина брали участь директор комунального закладу Роман Копистинський та тренер-викладач Артур Павловський. Чоловіки взявши із собою драбину та човен вирушили по тонкій кризі на порятунок людини. На той час потерпілий ледь тримався на поверхні, тримаючись за поверхню криги.

Роман Копистинський підібрався до людини, що потопає та витягнув його з води у човен.

Коли бійці ДСНС прибули до місця події, вони допомогли доправити човен до берега.

Врятованого чоловіка бригадою екстреної медичної допомоги було доправлено до лікарні.

«Щороку з приходом весни настає така пора, коли відбувається скресання криги. Неодноразово у своєму житті зіштовхувався з тим, що хтось провалювався під лід та потребував допомоги. І щоразу кидаюсь на допомогу будь-то людина чи тварина, адже життя – це найцінніше, що ми маємо», – каже директор комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа імені Юлії Рябчинської» Роман Копистинський.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook