На будівництво кардіоцентру в Вінниці виділили ще 15 мільйонів

На черговій сесії міської ради 31 січня депутати проголосували за спрямування 15,035 млн грн на будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології за рахунок залишку субвенції з державного бюджету.

Депутати Вінницької міськради схвалили рішення щодо спрямування 15 мільйонів гривень залишку державної субвенції на будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по Хмельницькому шосе.

Знаково, що подібного класу об’єкт зводиться вперше в Україні. Це буде окрема семиповерхова будівля площею 17 тисяч кв.м. із широким функціоналом в сфері кардіології: відділення для пацієнтів з порушенням серцевого ритму, відділення планового лікування, відділення для пацієнтів з гострим інфарктом міокарду, відділення ранньої реабілітації, три рентгенопераційні, в тому числі електрофізіологічна, клініко-діагностична лабораторія, функціональна діагностика тощо.

“Проект реалізується спільно Світовим банком, міською радою та Вінницькою ОДА. Наразі продовжується будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. Майже завершені зовнішньобудівельні роботи з влаштування каркасів будівель (лікувально-діагностичного корпусу, господарського корпусу та кисневої станції). Вже зроблено дах та покрівлю блоку №2, розпочались роботи у блоці №1”, – інформує департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міськради.

Щодо інженерних мереж, то зливова каналізація зроблена на 80%, водопостачання – на 75%. Повністю влаштовано мережі теплопостачання. Тривають роботи по внутрішньому та зовнішньому оздобленню лікувально-діагностичного корпусу: оздобленню стін фасаду, монтаж віконних блоків, фасадних систем, влаштування цементно-піщаних стяжок, штукатурні роботи. Виконується монтаж гіпсокартонних перегородок.

Також робітники протягують внутрішні інженерні мережі лікувально-діагностичного корпусу: системи водопостачання, електропостачання, опалення, вентиляції, кондиціювання.

Нагадаємо, тепер відомо, що чекає на Вінницю і вінничан у 2020 році.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1112 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.