Тепер відомо, що чекає на Вінницю і вінничан у 2020 році

У 2020 році у Вінниці продовжиться утеплення дитячих садків та шкіл, розвиток інфраструктури індустріального парку, планується відкриття нового садка на Тяжилові та школи на Поділлі, добудова спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля та регіонального кардіоцентру. Про ці та інші проекти, які включені до програми соціально-економічного розвитку Вінницької міської ОТГ на 2020 рік сьогодні, 12 грудня, розповів директора департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталій Погосян на засіданні виконавчого комітету.

Проект Програми сформований на основі результатів розвитку громади за попередній період та передбачає заходи щодо продовження робіт – від масштабних проектів з будівництва та реконструкції об’єктів інженерної та соціальної інфраструктури до робіт з ремонту покрівель, благоустрою прибудинкових територій, влаштування дитячих та спортивних майданчиків.

«Програма економічного і соціального розвитку територіальної громади на 2020 рік спрямована на утримання досягнутих позицій, збереження стабільної суспільно-політичної, економічної та соціальної ситуації, забезпечення якісної роботи органів місцевого самоврядування. Документ відповідає пріоритетам і цілям Стратегії розвитку «Вінниця-2020», дія якої завершується в наступному році», – зазначив директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталі Погосян.

Серед проектів, які планується реалізувати в 2020 році, – розширення переліку послуг онлайн; впровадження проекту «еМалятко» – комплексної послуги для батьків новонародженої дитини, яку можна буде замовити очно в пологовому будинку та онлайн; запровадження послуги з видачі та обміну посвідчення водія, реєстрації нових транспортних засобів (без огляду експертів), перереєстрації ТЗ; приєднання до системи моніторингу діяльності ЦНАПів «Смарт монітор».

Проектом передбачено також продовження робіт з розробки нових програмних документів, які покликані поліпшити якість та комфорт життя мешканців громади.
У 2020 році обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) прогнозується на рівні 40 млрд грн. Інвестори планують розпочати будівництво двох заводів: з виробництва лецитину та з виготовлення спорядження для зимових видів спорту.

Продовжаться роботи з облаштування інженерною інфраструктурою та автомобільними дорогами Вінницького індустріального парку, на що в бюджеті на 2020 рік передбачено 53,1 млн грн.

Для розміщення Інноваційно-технологічного парку «Кристал» планується розпочати реконструкцію будівлі за адресою: 600-річчя 21 та 21А.

У 2020 році на виконання робіт в рамках Програми капітального будівництва планується завершити будівництво загальноосвітньої школи в мікрорайоні Поділля. Триватимуть роботи з добудови головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Київська, 68.

Продовжиться будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології та реконструкція приміщення спортивного комплексу на вул. Академіка Янгеля,48.
У 2020 році заплановано будівництво доріг у Вінницькому індустріальному парку та по вул. Гонти (від вул.Київська до вул.Батозька);

Буде проведений капітальний ремонт дорожнього покриття на вулицях: Д. Нечая (від вул. Московської до вул.Брацлавської), Сабарівське шосе, Черняховського.
Заплановані роботи з ремонту доріг в районах приватної забудови; капітального ремонту зон благоустрою, контейнерних майданчиків, освітлення пішохідних переходів, облаштування 15 км велодоріжок.

В планах 2020 року передбачено реалізувати спільно з НЕФКО проект з реконструкції системи зовнішнього освітлення Вінниці. Окрім того, за рахунок коштів бюджету Вінницької міської ОТГ планується провести будівництво мереж зовнішнього освітлення на 15 вулицях Вінниці та смт. Десна.

Передбачається проведення реконструкції мереж теплопостачання в районах багатоквартирної забудови. Здійснюватиметься будівництво мереж зливової каналізації; будівництво та реконструкція мереж водопостачання та каналізації, в тому числі в районах приватної забудови на умовах співфінансування з мешканцями.

Триватиме будівництво спортивних і дитячих майданчиків.

З метою оновлення рухомого складу КП «ВТК» в 2020 році планується придбати 10 автобусів середньої місткості; виготовити 5 тролейбусів «VinLine».

В 2020 році продовжиться робота зі зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти. Планується завершити розпочату реконструкцію з термомодернізацією будівель закладів освіти.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook