Індустріальні парки Вінниці: Сергій Моргунов підписав Меморандум про співпрацю з двома підприємствами

Сьомого березня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов підписав Меморандум про співпрацю одразу з двома підприємствами – ТОВ ”СмартЛайн” і ТОВ ”ВІЗАРДІ”. Їх представники мають наміри побудувати виробничі площі на базі індустріального парк у Вінниці.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Для нас важливо посилювати промисловий потенціал Вінниці. Від цього залежить і життєдіяльність нашої громади, і економічна спроможність, яка в тому числі впливає на можливості підтримки Збройних Сил. Продовжуємо працювати, щоб залучати інвестиції”, — зазначає Сергій Моргунов.

“Смарт Лайн” спеціалізується на виробництві обладнання для порошкового фарбування металовиробів. Керівник підприємства Олександр Бебах розповідає, що асортимент продукції досить широкий. Йдеться про автоматичні лінії порошкового фарбування, автоматизовані камери з пістолетами-напилювачами, лінії попередньої підготовки, конвеєрні системи, печі полімеризації, гальванічне обладнання, допоміжне обладнання, витратні матеріали, запасні частини тощо.

“Ми відкрили цех з металообробки у Вінниці в 2009 році та почали надавати відповідні послуги клієнтам. Згодом вирішили зробити реверс-інжиніринг та почали нарощувати свої потужності, — розповідає Олександр Бебах. — Ми хотіли б побудувати виробничо-складські приміщення з адміністративними будівлями, загальна площа об’єктів складатиме до 5000 кв. м. Розраховуємо на створення близько 120 нових робочих місць”.

Він також додав, що підприємство співпрацює з 280 іншими фірмами і працює на експорт. Йдеться про Німеччину, Польщу, Чехію та Молдову.

Тим часом компанія “Візарді” спеціалізується на металообробці в галузі будівництва і сільського господарства.

“Виготовляємо будівельні металоконструкції, оздоблювальні конструкції в новобудовах, корпусні щитові та електрощитові тощо. Прагнемо масштабувати свої потужності і тому плануємо почати будівництво відповідного заводу загальною площею у 8 тисяч кв. м. Загалом буде створено близько 120 нових робочих місць”, — говорить директор “Візарді” Вячеслав Ковальчук.

Підприємці додали, що в подальшому планують залучати роботизацію та автоматизацію на виробництві.

“Вся Європа працює на роботах-маніпуляторах. Якість покриття, темп та швидкість є великою перевагою в цьому плані. Зараз ми зробили шосту партію цих роботів, далі йде освоєння техніки та нарощення відділів”, — додає Олександр Бебах.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook