До Дня народження Т.Г.Шевченка у Вінниці провели «БатлУм»

9 березня, вінницькі студенти зіграли у розважально-інтелектуальну гру «БатлУм», яка приурочена до річниці з дня народження Тараса Шевченка.

«Ми організували цей захід, щоб згадати українську історію, традиції, звичаї та неповторну творчість Кобзаря. У «БатлУмі», який складався з тематичних завдань, учасники перевірили свої знання та інтелект», – зауважила голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

Учасниками змагань стали 19 команд, в кожній з яких – по п’ять людей. Відповідали команди на сім питань у семи раундах. Свої відповіді записували на бланках, які згодом перевіряла лічильна комісія.

Як розповіли учасники, то формат заходу їм неабияк подобається. «Для нас важливо, що тут можна дізнатись багато чого нового для себе. Тут вмикаєш інтуїцію й отримуєш задоволення», – зазначила студентка ВДПУ ім.Коцюбинського Вікторія.

«По емоціях учасників ми зрозуміли, що «БатлУм» їм неабияк сподобався, адже на заході панувала позитивна атмосфера під час якої молодь мала змогу ознайомитись з найактуальнішими темами з різних галузей, зокрема життєписом Т.Г.Шевченка. Надалі заходи такого формату плануємо продовжувати, аби молодь нашого міста окрім гарно проведеного часу мала змогу пізнати щось цікаве та нове», – сказала начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Переможцями гри стали:

1 місце – команда “Коливальний контур”;

2 місце – команда “Незламні”;

3 місце – команда “Нікотинамідаденіндинуклеотидфосфат”.

По завершенню заходу усі учасники отримали подарунки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook