Чергова допомага від Вінниці бійцям одного з військових підрозділів

Днями чергову партію від Вінницької міської ради передали бійцям, які використовуватимуть її в районі Бахмуту, що на Донеччині.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Від імені нашої громади передали військовим чергову партію допомоги – скиди під вибухівку та квадрокоптери. Вже незабаром ними будуть користуватися в районі Бахмуту, де не стихає гарматний гул ні вдень, ні вночі. Боєць Павло пообіцяв, що разом з побратимами зробить все можливе, аби вигнати з України російських окупантів. Разом рухаємося до Перемоги!” – сказав заступник міського голови Андрій Очеретний.

Варто зауважити, що міська влада на постійні основі відслідковує запити наших військових та робить все можливе, щоб вчасно “закрити” актуальні потреби. Днями Вінницький міський голова Сергій Моргунов, у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, передав чергову партію допомоги військовослужбовцям одного із вінницьких підрозділів. Йдеться про 5 тепловізорів, 10 коліматорних прицілів, 20 армійських термосів для їжі різної місткості та 10 квадрокоптерів «Mavic».

Цього ж тижня оборонцям від імені громади передали тепловізори та армійські термоси різної місткості, а також два квадрокоптери, придбані за кошти платників податків.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook