«Бюджет громадських ініціатив”. Вінничани зможуть проголосувати за проєкти через пост-термінали

У Вінниці в онлайн-режимі відбулося друге засідання Експертної групи конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади».


Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.


На засіданні Експертної групи були розглянуті 63 проєкти, з яких 47 ініціатив отримали позитивні оцінки та винесені на голосування.


«Хочу подякувати вінничанам, які активно долучаються до конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» та змінюють Вінницю на краще. Сподіваюся, що цьогоріч, активність вінничан під час голосування буде вищою. Як результат, після остаточного засідання Експертної групи, з урахуванням розглянутих оцінок проєктів «Бюджету громадських ініціатив» на голосування виноситься 48 проєктів: 32 великих та 16 малих. На території міста Вінниці: 25 великих та 11 малих, а на території старостинських округів: 7 – великих та 5 – малих. Голосування за проєкти триватиме протягом 15 днів з 1 по 15 жовтня. Упродовж вересня автори самостійно організовують інформаційні заходи з метою роз’яснення переваг своїх ініціатив»,

– сказав заступник міського голови Андрій Очеретний.


Охочі зможуть проголосувати за чотири різні проєкти – два великі та два малих.
Підтримати проєкти можна в пунктах голосування – у Прозорих офісах та бібліотеках територіальної громади, під час відвідування яких, потрібно дотримуватися усіх санітарно-епідемічних правил. Проголосувати можна також через всеукраїнську платформу Е-Dем «Громадський бюджет-Вінниця».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

110 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.