“Ворог продовжує сіяти дистанційний тероризм” — Гуменюк про ситуацію на півдні

На південному фронті наразі ситуація стабільно напружена, але контролюється Силами оборони Півдня України. Про це керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони “Південь” Наталія Гуменюк розповіла в ефірі єдиного телемарафону.

“Ворог продовжує сіяти дистанційний тероризм, обстрілюючи цивільні населені пункти. Зараз його увага більш зосереджена на Криворізько-Запорізькому напрямку. В тому напрямку, де ЗАЕС”, — сказала Гуменюк.

Зокрема, Нікопольський район цієї ночі потерпав від систем реактивного залпового вогню та важкої артилерії, розповіла вона.

За її словами, людських втрат і постраждалих немає, але є руйнування цивільної інфраструктури і житлових будинків.

“Це спосіб психологічного і вогневого тиску, який ворог так і практикує на тих напрямках, де ми маємо успіх, а вони навпаки не можуть просувати. Вони намагаються тероризувати навколишнє населення, щоб створити ауру недовіри, зокрема, і до Сил оборони”, — сказала Гуменюк.

В тих населених пунктах, які Україна проголосила вивільненими, наразі відбуваються відповідні фільтраційні заходи і розмінування, пояснила Гуменюк.

“Ворог, відступаючи, намагався накапостити якнайбільше — треба бути дуже обережними і населенню, і волонтерам. Ми вдячні волонтерам, які відразу відгукнулися на відновлення гуманітарної ситуації в цих населених пунктах”, — сказала керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони “Південь”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook