Для вінничан організували патріотичний квест

Патріотична свідомість, національна гідність, готовність до виконання громадянського конституційного обов’язку стала пріоритетом життя кожного українця. З метою формування культурної ідентичності підростаючого покоління у Вінниці організували квест для активних містян.

Нещодавно до Дня міста у Центральному міському парку ім. М.Леонтовича вінницька молодь випробовувала свою спритність на знання рідного міста.

Понад 50 азартних, ініціативних та кмітливих учасників взяло участь у пригодницькому квесті. Дванадцять команд занурились в світ анімації, відшукали Магдебурзьке право та пройшли бліцопитування по районах міста.

«На заході молодь мала змогу згадати українські пісні, скласти герб міста, помандрувати Подільською кухнею та пригадати відомих вінничан. По завершенню заходу учасники не переставали дякувати за можливість ще раз нагадати про унікальність нашої Батьківщини, а це мотивує нас до створення нових квестів та заходів», – каже начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Як зауважує учасниця квесту Вікторія, їй було весело та пізнавально. «Дуже патріотично в сьогодення пригадати українську символіку, адже кожен мешканець нашої держави повинен знати і пам’ятати нашу ідентичність», – каже вона.

Організатори додають, що після заходу усі отримали призи, які вибороли своїми знаннями історії рідної країни.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook