Війна може тривати ще довго, а руйнівні зміни в рф імовірні у 2025 році

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов вважає, що російсько-українська війна може тривати ще довго і без активних бойових дій. Також він припустив, що системні руйнівні зміни в росії настануть у 2025 році.

Про це очільник ГУР розповів в інтерв’ю для листопадового номера журналу NV. Стаття має назву “Якщо війна надовго. Які наслідки матиме затяжне протистояння для рф та для України разом із Заходом”.

“Є такі випадки в історії, коли давні війни між державами юридично так і не завершені. Простий приклад — РФ і Японія, після 1945 року вони так і не підписали мирний договір через Північні острови (які Росія називає Курильськими). (…) Цей сценарій дуже вірогідний і тут, бо в РФ значні територіальні апетити щодо України, які стосуються не лише Криму. Звісно ж, ці апетити ніхто не збирається задовольняти”, — зазначив Кирило Буданов.

Він сказав, що війна може бути ще доволі тривалою, бо рф не підписуватиме жодної мирної угоди з Україною та її міжнародними партнерами. І так само лишаться хаотичні обстріли з боку росії, але без ведення потужних бойових дій.

Поки що росія зберігає економічну стійкість, каже голова української розвідки. На інтенсивність війни російської армії впливатиме низка чинників:

  • системні зміни в економіці рф;
  • зовнішнє постачання товарів військово-технічного призначення;
  • психологічний фактор — втома від війни у суспільстві;
  • скорочення чоловічого населення;
  • глобальні процеси в інших куточках світу.

“Є надія, що 2025 рік стане переломним щодо внутрішніх системних руйнівних змін і процесів у російській державі, суспільстві та економіці. Але це не прогноз, а очікування”, — сказав Буданов журналістам.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook