Яку криптовалюту вигідно купити у 2023 році

Останніми роками блокчейн-індустрія переживала як злети, і падіння. На сьогоднішній день вже цілком очевидно, що курс криптовалют на біржі неухильно зростає. У майбутньому зовсім не золото лідируватиме як засіб для оплати та вкладень, а саме криптографічний хеш. Жодні паніки, пов’язані з Ковідом чи війнами, не можуть обрушити ринок віртуальних активів. Ціна крипти хоч і не швидко, але із завидною впевненістю зростає. Може, зараз саме той час, коли слід інвестувати в цей сектор?

Грамотне інвестування в перспективні криптовалюти

Даремно багато хто думає, що момент втрачено і інвестувати свої заощадження в цифрові гроші пізно. Це хибна думка. Існує безліч молодих проектів, які можуть збагатити вкладників за лічені місяці і принести їм до 300% прибутку. Де ще можна так швидко заробити стільки грошей у легальний спосіб? Тільки вкладаючись у перспективні криптовалюти, які вже зараз обіцяють стабільний приріст.

Вкладаючи мільйон гривень, вдається за кілька місяців отримати втричі більше. Актуальний курс криптовалют на біржі оновлюється щохвилини. Помилково вважати, що цифрові гроші схожі одна на одну і вкладатися можна в будь-яку з них. Якщо вкластися в недорогу та недостатньо популярну – нову криптовалюту, збагатитися швидко не вдасться. Шанси отримання прибутку рівно 50 на 50. Усе залежить у цьому разі лише від везіння і від цього, де куплена крипта. Останніми грошима так ризикувати точно не варто.

Правила вибору напрямку для інвестування в популярні та нові криптовалюти

Дуже складно визначитися з напрямком та вибрати, яка крипта найперспективніша. Велика її частина не заслуговує на увагу. У все підряд вкладатися теж не варто – це недоцільно. Тому слід вивчити огляди, поради та рекомендації досвідчених трейдерів. Тільки після цього робити висновок, аналізуючи перспективні напрямки. А можливо, варто звернути увагу на нові криптовалюти, але робити це потрібно з обережністю.

Ризики, пов’язані з інвестуванням у крипту, рейтинг криптовалют

Дуже важливо пам’ятати, що крипта – це високо ризиковий актив для інвестора. Чим більше у нього досвіду, тим нижчі ризики. Тим не менш, відмовлятися від покупки цифрових грошей не варто. Потрібно визначитися, які електронні гроші відповідають вашим запитам та очікуванням. Новачки повинні звертати увагу на ті активи, які є перспективними без жодних сумнівів. Також для покупки краще використовувати перевірені платформи – такі, як WhiteBIT.

На які показники слід звертати увагу перед вкладенням грошей – купівлею:

  • безпека – найкращі різновиди крипти обов’язково мають потужну мережу для мінімізації ймовірності атак, чітко продумані схеми захисту;
  • зручність переміщення – солідні блокчейн-стартапи займаються випуском не одного виду гаманців, а кількох, їх монети підтримують багато сторонніх компаній, що розробляють мультивалютні сховища;
  • наявність надійного криптобумажника;
  • рівень популярності у середовищі блокчейн-спільнот – коли торгові тікери цього виду крипти зустрічаються на великих біржах, платформах для електроних грошей, новини про неї публікуються в солідних блокчейн-виданнях, то йдеться про перспективні різновиди електронних грошей.

Далеко не кожна крипта має такі якості. Отже, який вид цифрових активів краще купувати у 2023 році? Правильно звертати увагу на курс криптовалюти та успішні проекти. Треба розглянути найпопулярніші електронні гроші, в які є зиск вкладатися інвесторам у 2023 році – рейтинг криптовалют.

Bitcoin (BTC)

Вершину криптовалютного Олімпу займає Біткоїн. Він – засновник блокчейн-індустрії та найкраща цифрова монета для інвестування, існує протягом тринадцяти років. Спочатку цифрова монета, яку створив Сатоші Накамото, нічого не коштувала. А сьогодні її вартість складає десятки тисяч доларів. І ціни на криптовалюту неухильно зростають.

Біткоїни цілком можна сприймати як цифрове золото – абсолютний стандарт цінності. Власники ВТС забезпечили своє майбутнє, і майбутнє своїх дітей. Якщо вкладатися в молоді та перспективні види крипти, то інвестицій знадобиться менше, натомість при придбанні Біткоїна практично немає ризиків.

Практично будь-яка платформа для криптовалют пропонує ВТС купити або продати. Дуже вигідно це робити на найбільшій Європейській криптовалютній біржі WhiteBIT. Майданчик максимально простий і зручний у використанні. Навіть новачки можуть розібратися з правилами її роботи. Довгострокові інвестори залишають ВТС у WhiteBIT для зберігання. З усіх питань звертаються до цілодобової служби техпідтримки.

Ethereum (ETH)

Багато хто вважає Ефіріум недостатньо відомим представником крипто індустрії. Ethereum стоїть на другому місці за рівнем капіталізації і вона не має жорстких обмежень щодо емісії. На сьогоднішній день в обороті перебуває близько 118 мільйонів монет. І курс цих цифрових монет зростає. Глава проекту – росіянин, який проживає в Канаді. Він своїм ентузіазмом заразив цілу команду розробників, у якій складаються криптографи та програмісти.

Нещодавно було запущено тестову версію оновлення мережі Ефіріум 2.0. Незабаром система перейде на стейкінг і це вплине на зниження емісії до 2,5%. Як наслідок, стимулювання довгострокового зберігання Ефіріуму. У той же час Ethereum – це цифрове паливо для екосистеми DAРР. Монетами Ефіріум користуються мільйони компаній та розробників, щоб укладати смарт-контракти, випускати децентралізовані програми та сплачувати комісійні збори. Після популяризації дефі-проектів Ефіріум почав розвиватися набагато швидше.

Ripple (XPR)

Доволі давно в трійку лідерів за обсягом ринкової капіталізації увійшла стабільна крипта Ripple. Це досить перспективна мережа і більшість експертів вважають, що подібна тенденція зберігатиметься й надалі. Відмінна риса Ripple – це надшвидка швидкість обробки транзакцій, тому блокчейн отримав назву “короля банківської інфраструктури”. Будь-яка платформа для криптовалют з радістю взаємодіє з Ріппл.

Цей проект досить популярний серед великих банків та фінансових організацій. Оптимістично налаштовані інвестори чекають стрімкого зростання курсу Ріппл до кінця цього року та цін на крипту. Складно щось прогнозувати, але перспективи цих електронних грошей є добрими. Незабаром компанія-розробник збирається інтегруватися з Еппл Пей, а Еппл, як відомо – це найбільша технологічна компанія, що випускає широкий спектр продуктів. У той же час, Ripple продовжує розвивати співпрацю з урядом різних держав, які розглядають можливість випустити державні цифрові монети.

Cardano (ADA)

Cardano розглядають як блокчейн-проект третього покоління, який створювали у якості альтернативи Ефіріум. Ці електронні гроші підтримують смарт контракти і мають високу пропускну здатність, а також масштабованість. На сьогоднішній день їх сміливо використовують в реальних секторах економіки та моніторять паралельно курс криптовалюти на біржі.

Якщо порівнювати Cardano з іншими видами цифрових монет, їхній рівень капіталізації дуже близький до Ефіріуму. Серед розробників команди – висококласні фахівці. Проект під керівництвом відомого крипто ентузіаста та за сумісництвом співзасновника Ефіріума математика Чарльза Хокінса.

Tron (TRX)

Восени 2017 року з’явився ще один вид цифрових активів – Tron. У нього досить високий рівень ринкової капіталізації як для нової криптовалюти, тому не виключено, що криптомонета може будь-якої миті набути популярності. Нинішні умови диктують свої правила, тому блокчейн Tron може стати глобальною системою обміну цифровими грошима, оскільки це досить актуально зараз. Завдяки особливій екосистемі Tron дає можливість проектам геймерів укладати смарт-контракти, що сприяє створенню децентралізованих програм. Декілька сотень розробників, серед яких лідери індустрії ігор, вже використовують платформу.

Binanse Coin (BNB)

На п’ятому місці рейтингу стоїть Binanse Coin, який позиціонується як перший у світі токен. Після певного часу стало ясно, що ця ідея просто відмінна, так як і біржі, такі великі як WhiteBIT, і монета може розвиватися, тісно корелюючи одна з одною.

Власники Binanse Coin використовують їх як засіб оплати за смарт-контракти на Binanse Smart Chain. Також за допомогою перспективної криптовалюти виконують кроссчейн-операції, роблять ставки на обрані в мережі валідатори. Існують і інші моменти, що дають цьому виду криптомонет перспективні прогнози.

Чим пояснюють ймовірну вартість зростання Binanse Coin:

  • розширюються методи використання монети поза екосистеми;
  • розширюються можливості криптобіржі – платформи для криптовалют;
  • зростає кількість користувачів;
  • популярність платформи впливає затребуваність токена.

Підтримка сторонніх майданчиків, таких як WhiteBIT, стосується зовнішніх факторів зростання цін. Все це позитивно впливає на зростання ціни на Binanse Coin. Інтернет-обмінники дозволяють купувати крипту за фіати за спрощеною процедурою, без верифікації облікового запису, проте це негативно впливає на курс криптовалют до долара, та й рівень комісії там вищий.

IMPT

Слід звернути увагу на платформу, яка базується на блокчейні – IMPT. Вона безпосередньо пов’язана з ринком вуглецевих кредитів. Проект розвивається у перспективній сфері та актуальний вже протягом кількох років. На даний момент токени можна придбати за невелику ціну – творці проекту прагнуть залучити якнайбільше валюти до нього. Передбачається дострокове закриття мети та зростання ціни на криптовалюту. Приблизно десять тисяч брендів уже співпрацюють із проектом.

Кожен звичайний користувач може придбати продукцію в однієї з цих компаній і на рахунку у нього виявиться кешбек у вигляді токена IMPT. У майбутньому за монети з’явиться змога купувати вуглецеві кредити для компенсації спалювання вуглецевого сліду.

Solana (SOL)

Якщо говорити про платформи, що швидко ростуть і стрімко розвиваються, пов’язані зі смарт-контрактами, то Solana – одна з них. Щоб спростити внутрішні транзакції, випустили проект, який називається SOL. Розробники монети прагнули зробити його безпосереднім конкурентом Ефіріум на криптовалютному ринку.

Дійсно, проект швидко впровадив усі технології, що використовуються в Ефіріумі (метасвіт, ігри для заробітку). Монета стала активно зростати у ціні і вона на піку зростання зросла на 130 000%. На сьогоднішній день проект активно рухається і не збирається зупинятися на досягнутому, тому токен вирішили включити в перелік монет, що рекомендуються для покупки на WhiteBIT.

MANA (Decentraland)

У метавсесвіті нових криптовалют з’явився новий криптопроект. На даний момент більшість з провідних брендів намагаються придбати хоча б шматочок віртуальної землі проекту MANA (Decentraland). І до їх списку входять найвідоміші бренди зі світовим ім’ям. Платформа невпинно розширюється та приваблює нових шанувальників. Щодня учасників платформи стає більше ніж триста тисяч користувачів.

Проект Decentraland випустив токени MANA, за допомогою яких відбувається кожна внутрішня транзакція у мета всесвіті. Рівень ринкової капіталізації оцінюється в 1,2 млрд. доларів. На даний момент один токен коштує 0,63$, але коли ринок стабілізується, ціни можуть підвищитися. Decentraland активно розвивається. Збирається випускати нові проекти та перспективні криптовалюти.

Huobi Token (HT)

Huobi Token є власною віртуальною валютою найбільшої біржі. Її розробили, щоб знизити рівень комісії, яку сплачують власники токенів за те, що вони на платформі торгують. Також токен використовують, коли надходять нові монети. Створення власних токенів – це нові віяння у світі цифрових грошей. Це дозволяє підвищити обороти, вплинути на курс криптовалют до долара. НТ купується та продається на біржі Huobi. У той же час токен використовується у вигляді фінансового інструменту, оскільки присутні тут і торгові пари Біткоін, Ефіріум.

Monero (XMR)

Токен Monero відрізняється тим, що забезпечує ключові переваги в області конфіденційності. Створили його у далекому 2014 році. Особливість Monero у тому, що він працює як вихідний відкритий код на основі технології блокчейну. Наявність відкритого вихідного коду означає, що технології створюють, тестують і вдосконалюють завдяки взаємодії користувачів. 

Ще одна особливість Монеро в тому, що ця перспективна криптовалюта забезпечує конфіденційність користувачів – токен створювали без прозорості і він налаштований таким чином, що прихована особистість як відправника, так і одержувача. Неможливо дізнатися і про суму транзакцій.

Чи варто інвестувати в крипту у 2023 році – перспективні криптовалюти

Фінансові експерти наполягають, що купувати електронні гроші зараз вигідно. В результаті вдасться отримати прибуток найближчим часом. Сьогодні на частку цифрових активів припадає приблизно 60% від усієї ринкової капіталізації. Прогнозується зростання ціни на токени і як наслідок – це принесе інвестору прибуток.

При цьому потрібно пам’ятати про ризики і те, що криптовалютний ринок відрізняється нестабільністю, навіть коли розглядають перспективні криптовалюти. Саме ризики можуть призвести до краху інвестиційного портфеля та банкрутства. Для ухвалення остаточного рішення щодо інвестування в електронні гроші, потрібно тверезо зважити всі мінуси та плюси перед прийняттям рішення, дізнатися про актуальний курс криптовалют на біржі.

Висновки

При виборі цифрових грошей для інвестицій не можна зупинятися на якомусь одному з проектів, навіть якщо він дуже привабливий. Не варто чекати, що найближчим часом його ціна може подвоїтись. А якщо курс цифрових грошей почне просаджуватися або падати курс – це не привід для паніки. Головна причина падіння ринку найчастіше – це паніка серед інвесторів, яку викликають певні події чи висловлювання політиків, олігархів. Не можна робити поспішні висновки – це може призвести до прийняття необдуманих рішень. Актуальні ціни на криптовалюту завжди зростають, то падають.

Перед тим, як вкладатися в цифрові монети, слід покласти на ваги всі “за” і “проти”, добре все обміркувати, почитати прогнози криптовалютної біржі WhiteBIT і тільки після цього діяти. Продати крипту завжди встигнете. Взагалі слід спиратися досвід професіоналів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook