Вінниця продовжує готуватись до опалювального сезону: у місті виконали капремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж у 13 багатоповерхівках

В рамках підготовки до зими комунальники виконали капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж у 13 багатоквартирних будинках міста. Про важливість цих робіт наголошується під час засідань оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону. Такий ремонт дозволяє запобігати аварійним ситуаціям та зменшити споживання ресурсів до 15%.

“Попереду нас може очікувати досить складний опалювальний сезон. А капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж має запобігти аварійним поривам, а відтак забезпечити безперебійність надання мешканцям тієї чи іншої послуги”, – зазначає заступник директора департаменту житлового господарства Сергій Гречанюк.

В ході капітального ремонту, в залежності від потреби, замінюють зношені металеві мережі опалення, холодного та гарячого водопостачання на сучасні поліпропіленові. Вони не потребують утеплення та не піддаються корозії, що значно збільшує їх термін експлуатації.

На сьогодні, капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж уже виконаний в таких будинках: вул. Келецька, 86, Хмельницьке шосе, 51, просп. Юності, 51, вул. Чайковського, 22, вул. Князів Коріатовичів, 189, просп. Юності, 45, вул. Київська, 178, вул. Максима Шимка, 4, вул. Б. Ступки, 19, вул. М. Ващука, 3, вул. Замостянська, 41, вул. Острозького, 47, вул. Зулінського, 49.

Крім того, наразі роботи продовжуються за адресами: Хмельницьке шосе, 4, вул. Соняшникова, 5, вул. Порика, 3 та просп. Космонавтів, 59.

Роботи виконуються коштом міського бюджету або на умовах співфінансування з мешканцями, де більшу частину витрат бере на себе міський бюджет.

Для довідки

Оперативний штаб з підготовки до наступного опалювального періоду об’єднує комунальні підприємства критичної інфраструктури, відповідні департаменти, комунальні підприємства обласної власності, які подають воду та тепло. Серед іншого, на засіданнях штабу відпрацьовують відповідні алгоритми, як діяти в тих чи інших надзвичайних ситуаціях, розробляють рішення щодо реагування на позаштатні ситуації.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook