Міжрегіональний координаційний гумаштаб передав черговий автомобіль для військовослужбовців

Cьогодні, 6 вересня, очільник громади Сергій Моргунов передав черговий автомобіль бійцям одного із батальйонів Української добровольчої армії. У лавах якого служать зокрема й вінничани. Він допомагатиме нашим бійцям виконувати бойові завдання на Запорізькому напрямку. Кошти на авто зібрали депутати Вінницької міської ради у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

«Військовослужбовці часто звертаються по різним питанням, але якщо говорити про автомобілі, то це розхідний матеріал, оскільки вони на фронті живуть недовго. Але вони потрібні для того, аби перевозити обладнання, продукти харчування та просто пересуватись лінією фронту. Кошти на цей автомобіль зібрали депутати міської ради у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу», – зазначив Сергій Моргунов.

Боєць батальйону зазначив, що наразі на фронті є велика потреба в прохідних автомобілях, оскільки через погані дороги та постійні обстріли ті швидко ламаються.

Також міський голова наголосив, що підтримка військовослужбовців наразі є важливою, тим більше при наближені зими.

«Ми оголосили збір на придбання пікапів для наших військовослужбовців. Окрім того, за бюджетні кошти, було закуплено близько 60 мавіків та кілька десятків тисяч хімічних грілок. Оскільки уже незабаром прийдуть холоди. Постійно працюємо над тим, щоб покращити побут на передовій, передаючи мобільні лазне-пральні комплекси військовим», – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня міський голова Сергій Моргунов передав два автомобілі вінницьким нацгвардійцям. Їх спрямують для підсилення мобільних вогневих груп, які працюють по ударних безпілотниках ворога на території всієї Вінницької області.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook