“Укрзалізниця” планує оновити пасажирські вагони і локомотивний парк

“Укрзалізниця” планує оновити близько 60 пасажирських вагонів. Крім того, перевізник веде активні переговори щодо оновлення локомотивного парку із виробниками Чехії, США та Франції.

Про це директорка міжнародних представництв “Укрзалізниці” Олександра Василенко  повідомила під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

Василенко відзначила збільшення попиту на залізничні перевезення, певні обмеження транспортної системи і необхідність забезпечити максимально швидкий та маневровий парк локомотивів.

“Для цього ми розглядаємо різні варіанти. На сьогодні ми розглядаємо питання постачання локомотивів і співпрацю з Чехією, США і Францією. Це ті пропозиції, які на сьогодні лежать на столі і перебувають в активному переговорному процесі”, — сказала Василенко.

За її словами, рішення про оновлення локомотивного парку компанія буде ухвалювати разом із профільними міністерством. При цьому будуть враховані конкурентні пропозиції, в тому числі цінові.

Говорячи про плани оновлення пасажирського вагонного парку, Василенко розповіла про перспективи оновлення “Інтерсіті”.

“Дуже активно співпрацюємо з представниками Південної Кореї, оскільки вже маємо в експлуатації певні зразки. Й отримали досить привабливу пропозицію. Але знову підкреслю, що це питання переговорного процесу і максимальної прозорості та конкурентоспроможності пропозицій”, — сказала вона.

При цьому, за її словами, вона не може сказати, що замовлення на нові пасажирські вагони буде тільки в Кореї. Якщо говорити про швидкісне сполучення, також перевізник розглядає пропозиції японської сторони.

Загалом “Укрзалізниця” планує оновити “приблизно 10 пасажирських потягів по 6 вагонів”.

Василенко також відзначила, питаннях оновлення пасажирського і комерційного рухомого складу (вагонів, хоперів, зерновозів) “Укрзалізниця” співпрацює з українськими підприємствами.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook