У Вінниці цьогоріч уже замінили зовнішні мережі на 13 прибудинкових територіях

У межах підготовки до опалювального сезону, підрядні організації проводять заміну труб каналізації, водо- та теплопостачання. У департаменті міського господарства ВМР зазначають, що ці роботи мають на меті мінімізувати кількість аварійних ситуацій на зовнішніх мережах, а також – зменшити тепловитрати при транспортуванні теплової енергії у холодну пору року. Це одне із основних питань, яке перебуває на контролі Оперативного штабу з підготовки до опалювального періоду. Наразі відповідні роботи уже завершені на 13 прибудинкових територіях.

Так, фахівці департаменту міського господарства ВМР зазначають, що на прибудинковій території за адресою Варшавська, 16 працівники підрядної організації замінили близько 90 метрів мереж каналізації. Також роботи завершились за адресою Юності 20/73. Тут замінили понад 220 метрів водопроводу та близько 250 метрів мережі каналізації.

Також незабаром роботи мають розпочатись на прибудинковій території по вул. М.Ващука,17.

Директор департаменту міського господарства ВМР Роман Фурман зазначив, що при заміні мереж теплопостачання використовуються попередньо ізольовані труби, які мають низьку тепловитрату, що забезпечує збереження високої температури теплоносія. А при заміні мережі каналізації та водопостачання використовують полімерні труби. Вони мають довший термін експлуатації та, на відміну від металевих, не піддаються корозії.

«Основною метою цих робіт є мінімізація кількості аварійних ситуацій на мережах у холодну пору року та покращення послуг з водопостачання, каналізування та теплопостачання до помешкань вінничан», – зазначив Роман Фурман.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook