Наприкінці вересня стартує додаткова реєстрація на участь у Програмі “Муніципальне житло ВМТГ”

Ще більше людей зможуть взяти участь у Програмі Муніципальне житло та придбати омріяну квартиру у будинку, який зводять на вулиці Привокзальній, 30 у Вінниці.

Сьогодні, 7 вересня, виконавчий комітет Вінницької міської ради затвердив рішення про проведення додаткової реєстрації, яка триватиме з 25 вересня по 8 жовтня 2023 року включно, повідомив заступник директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Костянтин Кирилюк.

Найбільша квота для реєстрації створена для військовослужбовців – учасників бойових дій (УБД) в російсько-українській війні. Для них виділили 8 квартир (саме на цю реєстрацію). Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та інших категорій учасників теж контролюється міською владою.

“Люди з числа ВПО, які вирішили залишитися у нашій громаді, теж можуть претендувати на купівлю квартири в муніципальному будинку. Для всіх охочих з цієї категорії теж виділені окремі квоти. Варто зауважити, що Програма успішно сприяє придбанню житла вінничанам, серед яких є працівники бюджетної сфери, молоді сім’ї та люди з інвалідністю”, – сказав він.

Нагадаємо, багатоповерхівка на Привокзальній, 30 – це вже 13 будинок, що зводиться у Вінницькій громаді за Муніципальною Програмою. За проєктом, вона буде містити 161 квартиру, підземний паркінг з подвійним призначенням та торговельно-офісні приміщення.

Вартість реалізації 1м2 об’єктів інвестування становить 27 900 гривень та залишається однією з найнижчих на первинному ринку житла у Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook