“У нас є два слова”: 100-річний чоловік та 96-річна жінка розкрили секрет кохання і довголіття

100-річний Гарольд Теренс та 96-річна Жанна Сверлін по вуха закохані один в одного. Пара планує побратися влітку у Франції та розкрила секрет свого щасливого життя. 

“Я все ще відчуваю метеликів всередині. Отже, це не лише для молоді, чи не так? У моєму віці так чудово відчувати все це”, – розповіла жінка у розмові з CNBC.

Почуття Теренса до нареченої точно такі ж. Він зазначив, що раніше вважав історію Ромео та Джульєтти найромантичнішою у світі. Втім, це вигадка. На думку чоловіка, найкраща історія кохання – це його історія з Жанною.

Коли пара вперше познайомилася, вони обоє побоювалися знову зустрічатися. Сверлін двічі овдовіла. Донька її другого коханого познайомила жінку з нареченим. 

Під час першого побачення Теренс і Сверлін не сподобалися один одному. Теренс також переживав втрату своєї дружини.

“Мені не було цікаво зустрічатися з кимось після смерті моєї дружини. Протягом трьох років я просто тримався подалі від усіх жінок. Мені було 98 років, я відчував, що в моєму житті вистачає романтики, і я її не шукав”, – сказав чоловік.

Але найкращий друг Теренса заохотив його знову побачитися зі Сверлін і дати цим стосункам реальний шанс.

“Секрет довголіття полягає в мінімізації стресу. У нас є два слова, які є частиною нашого життя. І ці два слова: “І що?”, – сказав Теренс.

“Під час тієї вечері зі мною щось трапилося. Ми сиділи поруч, і вперше ми торкнулися та подивилися одне на одного, і щось електричне просто збурило мене. Усе моє тіло почало тремтіти. Я не міг їсти, ледве дихав, був схвильованим. І я не знав, але в той момент я закохався у віці 98 років. А зараз мені вже за 100, і я думаю, що я закоханий у неї більше, ніж тоді. Кохання продовжує зростати з кожним днем”, – каже він.

Закохані люблять танцювати під веселу музику та подорожувати разом. Також пара залюбки проводить час з дітьми, онуками та правнуками.

“Моя улюблена розвага з Жанною – це тусуватися з нею, наприклад, учора ми просто тусувалися разом цілий день, спілкувалися, співали, слухали музику та згадували. Ми ніколи не нудьгуємо, ніколи, навіть на мить”, – каже Теренс.

Сверлін підтримує позитивний погляд на життя коханого: “Життя чудове, але ти маєш його зробити таким”. 

“Він дзвонить мені щоранку і каже: “Чи казав я тобі, як сильно я тебе кохаю?” А потім він кидає слухавку, тому що починає задихатися”, – сміючись каже Сверлін.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook