Професійна юридична допомога: адвокатське бюро “Сергія Лисенка”

Реклама

У сучасному світі надзвичайно важливо знати, де можна отримати якісні юридичні послуги. Адвокатське бюро “Сергія Лисенка” пропонує професійні консультації з різних юридичних питань, гарантуючи високий рівень компетентності та надійності absl.org.ua. Тут працюють досвідчені юристи, які допоможуть вам розібратися у складних правових ситуаціях, захистити ваші інтереси та досягти бажаного результату.

Юристи адвокатського бюро «Сергія Лисенка» професійно захищають інтереси своїх клієнтів у судах Ірпеня, Києва та інших містах Київської області. Фахівці забезпечують комплексний підхід до кожної справи, використовуючи свій багаторічний досвід та глибокі знання у сфері сімейного права, що дозволяє досягати максимально вигідних результатів для клієнтів. Зокрема адвокат по аліментах вирішує спори щодо стягнення аліментів на утримання дітей та/або дружини в судових інстанціях.

З яких питань можна звернутися до Адвокатського Бюро “Сергія Лисенка”

Перша причина звернення клієнта до адвоката – отримання консультації. Завдяки консультації відкриваються відповіді на важливі питання, будується механізм розв’язання проблеми чи побудови правильних ділових відносин.

За допомогою до юриста звертаються у таких випадках:

 • правові сутички
 • розгляд судових справ
 • формування документів і договорів
 • супровід угод

Також адвокат допомагає у питаннях нарахування пільг, розірвання фіктивних договорів, списання пені та багатьох інших ситуаціях.

За допомогою у кримінальних чи цивільних справах звертайтеся до адвокатського бюро Сергія Лисенка. Адвокат може надати консультацію і супроводжувати підписання документів щодо купівлі-продажу майна, укладання шлюбного договору, оформлення спадщини та права власності.

Загалом, весь перелік сфер, де може надаватися допомога адвоката, є на сайті адвокатського бюро “Сергія Лисенка”.

Які питання вирішує адвокат?

Сьогодні найбільш затребувані послуги адвоката по наступним практичним питанням:

 • сімейні (розділ майна і спільно нажитих цінностей, справедливий розрахунок аліментів на дітей)
 • фінансові (оспорювання претензій з боку податкових органів, конкурентів або колишніх партнерів по бізнесу, стягнення дебіторської заборгованості у контрагентів)
 • кримінальну (представлення інтересів на всіх стадіях розслідування та під час судового розгляду)
 • земельні (суперечки між сусідами по земельних ділянках, оскарження дій державних органів).

Оптимальним варіантом залишається випадок, коли адвокатська компанія починає роботу на початковій стадії. Це дозволяє детально проаналізувати ситуацію і розробити ефективну стратегію захисту. У загальному випадку, остання включає:

 • робота в досудовому форматі, що включає оцінку завданого збитку, спроби мирового врегулювання суперечок за сімейними та іншими питаннями, напрямок досудових претензій на адресу бізнесу
 • робота в судових органах, де адвокат представить інтереси клієнта і вибудує стратегію захисту на кожному з засідан
 • підготовка і подача при необхідності апеляції, в рамках якої адвокат оскаржить початкове рішення.

Якщо ви не хочете втрачати час, нерви і гроші, то звертайтеся до адвокатського бюро Сергія Лисенка.

Як записатися на консультацію в адвокатське бюро “Сергія Лисенка” 

Адвокатське бюро “Сергія Лисенка” в Києві засноване Сергієм Миколайовичем Лисенком, який має понад 14 років досвіду в галузі права, з них більше 10 років адвокатського стажу – з 14 січня 2010 року. За цей час багато клієнтів успішно співпрацювали як з самим адвокатом, так і з бюро. Хоча бюро створене одним адвокатом, для надання правової допомоги можуть бути залучені кілька адвокатів-партнерів бюро. Взаємодія з партнерами здійснюється на рівні бюро, забезпечуючи клієнту ефективну правову підтримку.

Для отримання юридичної консультації в бюро «Сергія Лисенка» у Києві необхідно залишити заявку на офіційному веб-сайті або зателефонувати за номером, вказаним на сторінці «Контакти». Поясніть консультанту свою проблему та бажаний результат, оберіть зручну дату для зустрічі та приїдьте на консультацію особисто для отримання кваліфікованої відповіді на всі питання.

Консультацію також можна отримати дистанційно за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook