У Вінницькій області реорганізують три відділи РАЦС

На Вінниччині проводять реорганізацію відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Послуги припинять надавати три установи. 

Про це інформує Місто, посилаючись на РАЦС у Вінницькій області. 

“У зв’язку з реорганізацією, функції деяких відділів ДРАЦС у Вінницькій області передаються до інших відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Нагадуємо, що за отриманням послуг ДРАЦС ви можете звернутись до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від зареєстрованого місця проживання”, – йдеться у повідомленні. 

Інформуємо, що з 19 червня припиняють діяльність :

  • Немирівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі – функції передаються до відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Вінниці;
  • Оратівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі – функції передаються до Іллінецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі;
  • Мурованокуриловецький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Могилів-Подільському районі – функції передаються до Могилів-Подільського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Могилів-Подільському районі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook