Реклама

Одним з найефективніших способів оздоблення стін є машинна штукатурка. Цією технологією користуються багато будівельних компаній, адже вона зручніша та вигідніша, а ще займає менше часу, ніж ручне нанесення розчину. Завдяки використанню спеціального обладнання суміш рівномірно лягає на поверхню, тому майстрам не потрібно постійно контролювати рівність поверхні. Крім того, за допомогою станцій будівельники за короткий час обробляють великі площі. При цьому покриття буде добре захищене від тріщин, механічних пошкоджень тощо, а поява дефектів майже відсутня.

     Також важливою перевагою механізованої технології є грошова сторона. Штукатурка стін ціна дешевша, ніж ручна праця, оскільки вона менш витратна. Це обумовлено певними особливостями змішування, які зменшують витрати матеріалів. Завдяки цьому відбувається економія коштів. Не дивно, що цей метод стає все більш популярним.

     Якщо ви шукаєте майстрів для вирівнювання стін та стелі у приміщеннях будь-якого призначення, то компанія «Stukatur» – ваш надійний помічний у цій справі. Бригада має багаторічний досвід роботи у будівництві, а також мають все необхідне обладнання для створення приголомшеного результату. Завдяки тому, що майстри володіють передовою технологію на професійному рівні, поверхня дійне стане гладкою та рівною. Тому у вас не виникне необхідності у шпаклюванні. Основа повністю підготовлена до фарбування чи оклеювання шпалерами. За короткий час майстри здатні обробити величезні площі. Саме тому багато людей обирає цю технологію, адже вона економніша у коштах та часі.

«Stukatur» – гарантія швидкого та якісного ремонту

     Машинна штукатурка – це найкращий спосіб зробити ремонт в будинку, квартирі чи офісі швидко та ефективно. За якість відповідатимуть кваліфіковані працівники компанії «Stukatur», які вже отримали чимало позитивних відгуків. Клієнтів порадують наступні переваги співпраці з підрядником:

– Безкоштовний замір.

– Чіткий прорахунок кошторису.

– Використання якісних матеріалів.

– Двосторонній договір з погодженими термінами виконання робіт.

– Прибирання об’єкту та вивіз будівельного сміття.

     Пропонуючи повний комплекс робіт, компанія суттєво економить час замовників. Окрім того, вона виконує супутні послуги, такі як машинна стяжка підлоги, шпаклівка, монтаж гіпсокартонних листів, безповітряне фарбування тощо. На всі види робіт розповсюджується гарантія.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook