День моряка 2024: яскраві листівки та найтепліші побажання

25 червня відзначається Міжнародний день моряка. Не забудьте привітати своїх близьких і знайомих з їх професійним святом. Видання Місто підготувало для вас привітання та картинки українською мовою до цього свята.

Міжнародний день моряка: привітання у прозі та віршах

***

Моряк! Ти бачив сто морів.
Став після кожного сильніше.
Моряк, адже ти тонув не раз,
Але багато життів в життя врятував.
Поменше хвиль. Побільше зірок!
І щоб шторми не серйозні.
І щоб попутний вітер дув,
Корабель все мілини обігнув!

***

З Днем моряка! Бажаю життя без шторму, почуттів без штилю, здоров’я міцного, як якір. Нехай хвилі щастя несуть по життю з посмішкою і з сонячною погодою, а корабель життя ніколи не зустріне скель.

***

Вітаю з Днем моряка та бажаю завжди бути хоробрим, добрим, веселим, невтомним. І нехай всі бурі проходять повз тебе, нехай морські простори надихають. Міцного моряцького здоров’я і ніякого бунту на власному кораблі.

***

Хоч ти в морі, хоч на суші,
Щасливим будь, моряк, завжди!
Хай роботою завантажений,
Відпочивай хоч іноді!
У цей день тобі бажаю
В морі радості купатися,
Але в веселощах потопаючи,
На плаву завжди триматися!

***

Зі святом тебе, моряку! Нехай і на борту, і на суші тобі завжди щастить, сім’я завжди підтримує, а погода у морі завжди буде ідеальною! Щастя, везіння, відмінного здоров’я та надійних товаришів!

***

Бажаю життя без шторму, почуттів без штилю, здоров’я міцного, як якір. Нехай хвилі щастя в сонячну погоду несуть життя з посмішкою, а корабель життя ніколи не зустрінеться зі скелями.

***

З Міжнародним днем ​​моряка! Бажаю штилю в дорозі та шторму емоцій у житті. Нехай на борту завжди панує порядок, а вдома чекають кохання та затишок. Успіхів, благополуччя та впевненості у кожному дні!

***

Нехай несе тебе вперед хвиля удачі,
Корабель життя по хвилях нехай ковзає!
Вирішаться просто нехай все складні завдання
В душі твоїй нехай море не штормить!
Нехай здоров’я буде міцніше сталі,
Нехай на щастя приведе тебе маяк!
Бажаю, щоб мрії все дійсністю стали
І, щоб ти завжди в достатку жив, моряк!

***

Бути моряком – це твоє покликання. Тому я бажаю тобі завжди з радістю ходити в море та виконувати свій обов’язок. Нехай тобі підкоряються всі моря та океани, а кар’єра йде лише вгору! Бажаю міцного здоров’я, багато сил, енергії, а також море радісних подій та цілий океан щастя!

***

Вітаю з Міжнародним Днем моряка і бажаю йти у плавання з надією, а повертатися з тріумфом, плавати морем з відвагою, а землею ходити з любов’ю. Бажаю здоров’я та глибокого щастя, як блакитні простори та морські глибини!

***

Бажаю, щоб твоє життя не штормило, не гойдало, на било об скелі і не кидало на мілину. Нехай кожне плавання буде вдалим, тихим, розміреним і радує легким бризом щастя та благополуччя.

Привітання з Міжнародним днем моряка в картинках

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook