Сьогодні Вінниця проводжає у вічність Захисника Максима Кошеля

Кошель Максим Васильович став на захист країни на початку повномасштабного російського вторгнення. У званні головного сержанта він воював у лавах в/ч А1231, побувавши в багатьох гарячих точках війни. Завдяки його вправним діям усі підлеглі змогли вийти неушкодженими з-під смертельного вогню поблизу села Кринки. Після відновлення сил та здоров’я Максим повернувся на передову, цього разу воював у складі 82-ї окремої десантно-штурмової бригади, де був командиром гранатометного відділення. Він загинув 14 червня у бою під містом Вовчанськ, практично пожертвувавши власним життям заради порятунку пораненого побратима.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

Максим Кошель народився 5 серпня 1993 року у сім’ї кадрового військового. Тому його дитинство було пов’язане з частими переїздами по гарнізонних містечках. Середню школу закінчив у Миколаєві. Далі було навчання в університеті «Україна» за фахом «Комп’ютерна інженерія». Однак за прикладом батька своє життя також вирішив пов’язати з військовою службою. Після строкового вишколу, який проходив у Президентському полку, продовжив захищати Батьківщину за контрактом. Чимало років охороняв прикордонні рубежі. Втім незадовго до повномасштабного вторгнення чоловік вирішив спробувати реалізуватися й у цивільному житті.

Назавжди 30-річний: сьогодні Вінниця проводжає у вічність Максима Кошеля – воїна, який загинув на Харківщині

«Але не судилося, – розповідає дружина полеглого Героя Анжеліка, теж військова, яку з початком повномасштабного вторгнення перевели на службу до Вінниці. – Максим одразу рушив на призовний пункт і наполегливо просився до війська. Він був дуже відповідальним і дуже любив рідну країну… На війні чоловік завжди думав про інших. Був надзвичайно добрим та чуйним. І не лише до людей, а й до тварин. Не випадково останнім часом мав позивний Кот. Вдома на нього також чекав пухнастий улюбленець, який зараз не знаходить собі місця, плаче за своїм господарем…»

Церемонія прощання із Максимом розпочнеться о 12:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook